Горен капак и основна кутија со пена 3

Прилагодено врежано лого, капак од луксузна златна фолија и основна цврста кутија за пакување хартија за подарок

Прилагодени слики со луксузни капаци и базни цврсти кутии

Горен капак и основна кутија со пена
Горен капак и основна кутија со пена
Горен капак и основна кутија со пена
Горен капак и основна кутија со пена
Горен капак и основна кутија со пена

Спецификација за прилагодено луксузен капак и основна цврста кутија

Место на потекло: Гуангдонг, Кина
Број на модел: SP30043
Индустриска употреба: пакување електроника за широка потрошувачка
Употреба: Најчесто користени додатоци и делови пакување
Хартија Тип: картон
Ракување со печатење: втиснување, сјајна ламиниране, мат ламиниране, печат, лакирање, облога со УВ, златна фолија
Прилагодена нарачка: Прифатете
Функција: Рачно изработени
Облик: Правоаголник
Име на производ: Кутија за подароци за пакување
Тип: Кутија за подароци
Употреба: кутија за подароци, хартиена кутија, пакување за подароци и повеќе
Сертификација: ISO9001: 2008
Дизајн: од клиенти, OEM
Големина: Одлучено од клиентот
Печатење: CMYK или Pantone
Формат на уметнички дела: AI, PDF, ID, PS, CDR

Завршување: сјајна или мат ламинација, точкаст УВ, втиснување, дебос и повеќе
Способност за снабдување: 100000 Парче/парчиња месечно
Детали за пакување: Секоја кутија за подарок што треба да се спакува во индивидуална PP торба, околу 100 парчиња хартиена кутија се спакувани во картон за испорака, картоните може да се печатат прилагодено, бруто тежината ќе биде помала од 20KG/CTN.
Пристаниште: Шенжен

Translate »